Batteri for Cecotec 05539, Conga Popstar Micro 18.5V CMICR18650-5S1P 18.5 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 18.5 V
Color: Blue
Dimensions: 66.50 x 37.50 x 37.50mm
Rate: 48.1 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 348 g /15.87 oz
Net Weight: 278 g /9.81 oz
EAN: 4894128223986
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cecotec | 05539, Conga Popstar Micro 18.5V |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cecotec | CMICR18650-5S1P |
Mer information
| Vikt | 0.348000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128223986 |
| Erstatter varenummer | CMICR18650-5S1P |
| Passer til | Cecotec 05539, Conga Popstar Micro 18.5V |
| Spänning | 18.5 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 66.50 x 37.50 x 37.50mm |
Stocks
Batteri for Cecotec 05539, Conga Popstar Micro 18.5V CMICR18650-5S1P 18.5 V 2600 mAh