Batteri for Cecotec Conga 11090, Conga 11090 Spin Revolution H 91046 14.4 V 3350 mAh
Beskrivning
Capacity: 3350 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 134.00 x 37.00 x 21.30mm
Rate: 48.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 357 g /12.59 oz
Net Weight: 207 g /7.30 oz
EAN: 4894128214212
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cecotec | Conga 11090, Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash, Rockstar Deepclean, Rockstar Deepclean Essential, Rockstar Deepclean Max |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cecotec | 91046, N160-4S1P |
Mer information
| Vikt | 0.357000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214212 |
| Erstatter varenummer | 91046, N160-4S1P |
| Passer til | Cecotec Conga 11090, Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash, Rockstar Deepclean, Rockstar Deepclean Essential, Rockstar Deepclean Max |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 3350 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 134.00 x 37.00 x 21.30mm |
Stocks
Batteri for Cecotec Conga 11090, Conga 11090 Spin Revolution H 91046 14.4 V 3350 mAh