Batteri for Cecotec Conga 5090, Conga 5490, Conga 6090, Conga MH1-4S2P-300S 14.8 V 6700 mAh
Beskrivning
Capacity: 6700 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Black
Dimensions: 170.20 x 77.20 x 43.80mm
Rate: 99.16 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 700 g /24.69 oz
Net Weight: 520 g /18.34 oz
EAN: 4894128218746
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cecotec | Conga 5090, Conga 5490, Conga 6090, Conga 7090 |
| Sencor | SRV 9550BK |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cecotec | MH1-4S2P-300S |
| Sencor | SRX 0507 |
Mer information
| Vikt | 0.700000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128218746 |
| Erstatter varenummer | MH1-4S2P-300S, SRX 0507 |
| Passer til | Cecotec Conga 5090, Conga 5490, Conga 6090, Conga 7090; Sencor SRV 9550BK |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 6700 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 170.20 x 77.20 x 43.80mm |
Stocks
Batteri for Cecotec Conga 5090, Conga 5490, Conga 6090, Conga MH1-4S2P-300S 14.8 V 6700 mAh