Batteri for Cleanmaxx Smart Plus BAT-101 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 83.50 x 51.50 x 42.00mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 260 g /9.17 oz
Net Weight: 190 g /6.70 oz
EAN: 4894128219767
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cleanmaxx | Smart Plus |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cleanmaxx | BAT-101 |
Mer information
| Vikt | 0.260000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128219767 |
| Erstatter varenummer | BAT-101 |
| Passer til | Cleanmaxx Smart Plus |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 83.50 x 51.50 x 42.00mm |
Stocks
Batteri for Cleanmaxx Smart Plus BAT-101 14.4 V 2600 mAh