Batteri for Concept VP4135 (5 pin), VP4201 (5 pin) 42393246 18.5 V 2200 mAh
Beskrivning
Capacity: 2200 mAh
Voltage: 18.5 V
Color: Black
Dimensions: 108.50 x 77.50 x 68.00mm
Rate: 40.7 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 550 g /19.40 oz
EAN: 4894128217312
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Concept | VP4135 (5 pin), VP4201 (5 pin) |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Concept | 42393246, ZL-8260S0520 |
Mer information
| Vikt | 0.550000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217312 |
| Erstatter varenummer | 42393246, ZL-8260S0520 |
| Passer til | Concept VP4135 (5 pin), VP4201 (5 pin) |
| Spänning | 18.5 V |
| Kapacitet | 2200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 108.50 x 77.50 x 68.00mm |
Stocks
Batteri for Concept VP4135 (5 pin), VP4201 (5 pin) 42393246 18.5 V 2200 mAh