Batteri for Concept VP4320 42391659 7.2 V 1800 mAh
Beskrivning
Capacity: 1800 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Green
Dimensions: 101.30 x 46.60 x 41.20mm
Rate: 12.96 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 321 g /11.32 oz
Net Weight: 251 g /8.85 oz
EAN: 4894128217558
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Concept | VP4320 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Concept | 42391659 |
Mer information
| Vikt | 0.321000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217558 |
| Erstatter varenummer | 42391659 |
| Passer til | Concept VP4320 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 1800 mAh |
| Dimension | 101.30 x 46.60 x 41.20mm |
Stocks
Batteri for Concept VP4320 42391659 7.2 V 1800 mAh