Batteri for Dell Venue 10 Pro, Venue 10 Pro 5056 GFKG3 7.4 V 4100 mAh
Beskrivning
Capacity: 4100 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 230.18 x 92.72 x 4.08mm
Rate: 30.34 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 299.2 g /10.55 oz
Net Weight: 159.2 g /5.62 oz
EAN: 4894128130956
Verison 1 Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Venue 10 Pro, Venue 10 Pro 5056 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | GFKG3, 0VN25R, VN25R |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.299200 |
| Erstatter varenummer | GFKG3, 0VN25R, VN25R |
| Passer til | Dell Venue 10 Pro, Venue 10 Pro 5056 |
| EAN | 4894128130956 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 4100 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 230.18 x 92.72 x 4.08mm |
Stocks
Batteri for Dell Venue 10 Pro, Venue 10 Pro 5056 GFKG3 7.4 V 4100 mAh