Batteri for Dibea F20 Max, F20 Pro; Cecotec Conga Rockstar 296 T-DC49L 28.8 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 28.8 V
Color: Black
Dimensions: 92.00 x 77.30 x 75.00mm
Rate: 72 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 700 g /24.69 oz
Net Weight: 510 g /17.99 oz
EAN: 4894128216346
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dibea | F20 Max, F20 Pro |
| Cecotec | Conga Rockstar 29600, Rockstar 6500 Century Ergowet, Rockstar 6500 Century Ergowet |
| Conga | Rockstar 6500 Century Ergowet, Rockstar 6500 Century Ergowet, Rockstar 29600 |
| LEXY | X7 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cecotec | T-DC49L |
| Dibea | T-DC49L-SAM |
| LEXY | T-DC49L-MUR |
Mer information
| Vikt | 0.700000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216346 |
| Erstatter varenummer | T-DC49L, T-DC49L-SAM, T-DC49L-MUR |
| Passer til | Dibea F20 Max, F20 Pro; Cecotec Conga Rockstar 29600, Rockstar 6500 Century Ergowet, Rockstar 6500 Century Ergowet; Conga Rockstar 6500 Century Ergowet, Rockstar 6500 Century Ergowet, Rockstar 29600; LEXY X7 |
| Spänning | 28.8 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 92.00 x 77.30 x 75.00mm |
Stocks
Batteri for Dibea F20 Max, F20 Pro; Cecotec Conga Rockstar 296 T-DC49L 28.8 V 2500 mAh