Batteri for Dreame HMH15A, Mova K10, Mova M10 P2126-6S1P-BWA 21.6 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Blue
Dimensions: 151.00 x 51.10 x 55.00mm
Rate: 86.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 665 g /23.46 oz
Net Weight: 485 g /17.11 oz
EAN: 4894128216254
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | HMH15A, Mova K10, Mova M10 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | P2126-6S1P-BWA, W2406-6S1P |
Mer information
| Vikt | 0.665000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216254 |
| Erstatter varenummer | P2126-6S1P-BWA, W2406-6S1P |
| Passer til | Dreame HMH15A, Mova K10, Mova M10 |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 151.00 x 51.10 x 55.00mm |
Stocks
Batteri for Dreame HMH15A, Mova K10, Mova M10 P2126-6S1P-BWA 21.6 V 4000 mAh