Batteri for Dreame Mova K30, Mova K30 Pro W2418J-0F 25.2 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: Black
Dimensions: 83.20 x 68.40 x 50.40mm
Rate: 63 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 456 g /16.08 oz
Net Weight: 386 g /13.62 oz
EAN: 4894128216247
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | Mova K30, Mova K30 Pro |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | W2418J-0F |
Mer information
| Vikt | 0.456000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216247 |
| Erstatter varenummer | W2418J-0F |
| Passer til | Dreame Mova K30, Mova K30 Pro |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 83.20 x 68.40 x 50.40mm |
Stocks
Batteri for Dreame Mova K30, Mova K30 Pro W2418J-0F 25.2 V 2500 mAh