Batteri for Dreame Mova S10 Plus, RLS42SD P2150-4S2P-FMTEV 14.4 V 6800 mAh
Beskrivning
Capacity: 6800 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 132.80 x 38.60 x 36.80mm
Rate: 97.92 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 580 g /20.46 oz
Net Weight: 400 g /14.11 oz
EAN: 4894128219156
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | Mova S10 Plus, RLS42SD |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | P2150-4S2P-FMTEV |
Mer information
| Vikt | 0.580000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128219156 |
| Erstatter varenummer | P2150-4S2P-FMTEV |
| Passer til | Dreame Mova S10 Plus, RLS42SD |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 6800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.80 x 38.60 x 36.80mm |
Stocks
Batteri for Dreame Mova S10 Plus, RLS42SD P2150-4S2P-FMTEV 14.4 V 6800 mAh