Batteri for Dreame Mova T20 INR18650 29.6 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 29.6 V
Color: Black
Dimensions: 82.30 x 73.70 x 80.00mm
Rate: 118.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 876 g /30.90 oz
Net Weight: 686 g /24.20 oz
EAN: 4894128222958
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | Mova T20 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | INR18650 |
Mer information
| Vikt | 0.876000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222958 |
| Erstatter varenummer | INR18650 |
| Passer til | Dreame Mova T20 |
| Spänning | 29.6 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 82.30 x 73.70 x 80.00mm |
Stocks
Batteri for Dreame Mova T20 INR18650 29.6 V 4000 mAh