Batteri for Dreame V12 Slim, V11 GR VPS14A V2211-6S1P-BCA 21.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Grey
Rate: 54 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 450 g /15.87 oz
EAN: 4894128223054
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | V12 Slim, V11 GR |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | VPS14A V2211-6S1P-BCA |
Mer information
| Vikt | 0.450000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128223054 |
| Erstatter varenummer | VPS14A V2211-6S1P-BCA |
| Passer til | Dreame V12 Slim, V11 GR |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
Stocks
Batteri for Dreame V12 Slim, V11 GR VPS14A V2211-6S1P-BCA 21.6 V 2500 mAh