Batteri for Dreame Z10, Z10 Station Cordless Stick Vacuum V2308-7S1P-BCA 25.2 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: Black
Dimensions: 171.80 x 82.10 x 42.50mm
Rate: 63 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 698 g /24.62 oz
Net Weight: 518 g /18.27 oz
EAN: 4894128217442
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | Z10, Z10 Station Cordless Stick Vacuum |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | V2308-7S1P-BCA |
Mer information
| Vikt | 0.698000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217442 |
| Erstatter varenummer | V2308-7S1P-BCA |
| Passer til | Dreame Z10, Z10 Station Cordless Stick Vacuum |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 171.80 x 82.10 x 42.50mm |
Stocks
Batteri for Dreame Z10, Z10 Station Cordless Stick Vacuum V2308-7S1P-BCA 25.2 V 2500 mAh