Batteri for Dyson V11 2020, V11 Click-In, V11 Absolute+, V11 A 970938-01 25.2 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: Grey
Dimensions: 185.20 x 82.60 x 83.00mm
Rate: 100.8 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 962.6 g /33.95 oz
Net Weight: 682.6 g /24.08 oz
EAN: 4894128163046
Due to the difference between our decoding and the original factory decoding, the display time may not be accurate compare to the actual usage time. When the LED displays "0:00", the battery can still be used until the power is fully depleted.
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dyson | V11 2020, V11 Click-In, V11 Absolute+, V11 Absolute Extra +, V11 Absolute Extra, V11 Absolute Extra Pro, V11 Torque Drive Extra, V11 Complete Extra, V11 Fluffy Extra, V11 Animal, V11 Torque Size, V15 Detect Absolute Extra, V15 Detect Total Clean, V15, V11, V11 Absolute Pro, V15s Detect Submarine, V11 Outsize |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dyson | 970938-01, 970425-01, SV15, SV18, SV22, SV17, 355983, SV16 |
Mer information
| Vikt | 0.962600 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128163046 |
| Erstatter varenummer | 970938-01, 970425-01, SV15, SV18, SV22, SV17, 355983, SV16 |
| Passer til | Dyson V11 2020, V11 Click-In, V11 Absolute+, V11 Absolute Extra +, V11 Absolute Extra, V11 Absolute Extra Pro, V11 Torque Drive Extra, V11 Complete Extra, V11 Fluffy Extra, V11 Animal, V11 Torque Size, V15 Detect Absolute Extra, V15 Detect Total Clean, V15, V11, V11 Absolute Pro, V15s Detect Submarine, V11 Outsize |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 185.20 x 82.60 x 83.00mm |
Stocks
Batteri for Dyson V11 2020, V11 Click-In, V11 Absolute+, V11 A 970938-01 25.2 V 4000 mAh