Batteri for ETA 5442 Verto ETA544200090 14.8 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Blue
Dimensions: 74.10 x 70.70 x 22.80mm
Rate: 38.48 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 224 g /7.90 oz
Net Weight: 199 g /7.02 oz
EAN: 4894128218838
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ETA | 5442 Verto |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ETA | ETA544200090 |
Mer information
| Vikt | 0.224000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128218838 |
| Erstatter varenummer | ETA544200090 |
| Passer til | ETA 5442 Verto |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 74.10 x 70.70 x 22.80mm |
Stocks
Batteri for ETA 5442 Verto ETA544200090 14.8 V 2600 mAh