Batteri for ETA 5448 Rotelo 5448 00030 25.9 V 2200 mAh
Beskrivning
Capacity: 2200 mAh
Voltage: 25.9 V
Color: Black
Dimensions: 108.50 x 77.60 x 68.30mm
Rate: 56.98 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 563 g /19.86 oz
Net Weight: 373 g /13.16 oz
EAN: 4894128221449
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ETA | 5448 Rotelo |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ETA | 5448 00030, ZL-8260S0722 |
Mer information
| Vikt | 0.563000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221449 |
| Erstatter varenummer | 5448 00030, ZL-8260S0722 |
| Passer til | ETA 5448 Rotelo |
| Spänning | 25.9 V |
| Kapacitet | 2200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 108.50 x 77.60 x 68.30mm |
Stocks
Batteri for ETA 5448 Rotelo 5448 00030 25.9 V 2200 mAh