Batteri for Eufy Omni C20, Omni C20 Robot Vacuum C0914G 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 77.50 x 42.80 x 45.70mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 294 g /10.37 oz
Net Weight: 224 g /7.90 oz
EAN: 4894128217831
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Eufy | Omni C20, Omni C20 Robot Vacuum |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Eufy | C0914G, T290H |
Mer information
| Vikt | 0.294000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217831 |
| Erstatter varenummer | C0914G, T290H |
| Passer til | Eufy Omni C20, Omni C20 Robot Vacuum |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 77.50 x 42.80 x 45.70mm |
Stocks
Batteri for Eufy Omni C20, Omni C20 Robot Vacuum C0914G 14.4 V 2600 mAh