Batteri for Eufy RoboVac X10 Pro Omni, X10 Pro, X10 Pro Omni G0914E1 14.4 V 2400 mAh
Beskrivning
Capacity: 2400 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 69.20 x 37.00 x 37.00mm
Rate: 34.56 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 260 g /9.17 oz
Net Weight: 190 g /6.70 oz
EAN: 4894128219712
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Eufy | RoboVac X10 Pro Omni, X10 Pro, X10 Pro Omni |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Eufy | G0914E1 |
Mer information
| Vikt | 0.260000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128219712 |
| Erstatter varenummer | G0914E1 |
| Passer til | Eufy RoboVac X10 Pro Omni, X10 Pro, X10 Pro Omni |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2400 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.20 x 37.00 x 37.00mm |
Stocks
Batteri for Eufy RoboVac X10 Pro Omni, X10 Pro, X10 Pro Omni G0914E1 14.4 V 2400 mAh