Batteri for Eufy SES, T29J6, X8, X8 Hybrid, X8 Pro C0914D8 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 135.00 x 38.80 x 37.20mm
Rate: 74.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 557 g /19.65 oz
Net Weight: 377 g /13.30 oz
EAN: 4894128221975
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Eufy | SES, T29J6, X8, X8 Hybrid, X8 Pro |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Eufy | C0914D8 |
Mer information
| Vikt | 0.557000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221975 |
| Erstatter varenummer | C0914D8 |
| Passer til | Eufy SES, T29J6, X8, X8 Hybrid, X8 Pro |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 135.00 x 38.80 x 37.20mm |
Stocks
Batteri for Eufy SES, T29J6, X8, X8 Hybrid, X8 Pro C0914D8 14.4 V 5200 mAh