Batteri for Eureka NEC390BL, Stylus Elite, Stylus Elite Anti-T BP25925B 25.9 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.9 V
Color: Black
Dimensions: 169.40 x 82.40 x 62.40mm
Rate: 64.75 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 674 g /23.77 oz
Net Weight: 484 g /17.07 oz
EAN: 4894128221876
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Eureka | NEC390BL, Stylus Elite, Stylus Elite Anti-Tangle |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Eureka | BP25925B |
Mer information
| Vikt | 0.674000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221876 |
| Erstatter varenummer | BP25925B |
| Passer til | Eureka NEC390BL, Stylus Elite, Stylus Elite Anti-Tangle |
| Spänning | 25.9 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 169.40 x 82.40 x 62.40mm |
Stocks
Batteri for Eureka NEC390BL, Stylus Elite, Stylus Elite Anti-T BP25925B 25.9 V 2500 mAh