Batteri for Gorenje 467587, SVC240W, VCSP1002D 493601 24 V 1500 mAh
Beskrivning
Capacity: 1500 mAh
Voltage: 24 V
Color: Blue
Dimensions: 88.00 x 64.50 x 56.40mm
Rate: 36 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 606 g /21.38 oz
Net Weight: 536 g /18.91 oz
EAN: 4894128216810
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Gorenje | 467587, SVC240W, VCSP1002D |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Gorenje | 493601 |
Mer information
| Vikt | 0.606000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216810 |
| Erstatter varenummer | 493601 |
| Passer til | Gorenje 467587, SVC240W, VCSP1002D |
| Spänning | 24 V |
| Kapacitet | 1500 mAh |
| Dimension | 88.00 x 64.50 x 56.40mm |
Stocks
Batteri for Gorenje 467587, SVC240W, VCSP1002D 493601 24 V 1500 mAh