Batteri for Gross Funk Crane Remote Control, GF500 BC-GF500 7.2 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Black
Dimensions: 138.00 x 75.60 x 28.20mm
Rate: 14.4 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 411 g /14.50 oz
Net Weight: 231 g /8.15 oz
EAN: 4894128128656
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Gross Funk | Crane Remote Control, GF500 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Gross Funk | BC-GF500, FUA15, 100-001-885, FUA50 |
Mer information
| Vikt | 0.411000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128128656 |
| Erstatter varenummer | BC-GF500, FUA15, 100-001-885, FUA50 |
| Passer til | Gross Funk Crane Remote Control, GF500 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Dimension | 138.00 x 75.60 x 28.20mm |
Stocks
Batteri for Gross Funk Crane Remote Control, GF500 BC-GF500 7.2 V 2000 mAh