Batteri for Grundig VCP-3829L 9178063524 18 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 18 V
Color: White
Dimensions: 134.40 x 76.00 x 23.50mm
Rate: 36 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 406 g /12.35 oz
Net Weight: 256 g /8.92 oz
EAN: 4894128226079
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Grundig | VCP-3829L |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Grundig | 9178063524, BP18020E |
Mer information
| Vikt | 0.406000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128226079 |
| Erstatter varenummer | 9178063524, BP18020E |
| Passer til | Grundig VCP-3829L |
| Spänning | 18 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | Grundig |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 134.40 x 76.00 x 23.50mm |
Stocks
Batteri for Grundig VCP-3829L 9178063524 18 V 2000 mAh