Batteri for Heidelberg Diana X115, Box & Gluing Machine FX.9000041/00 3 V 1350 mAh
Beskrivning
Capacity: 1350 mAh
Voltage: 3 V
Color: White
Dimensions: 34.60 x 18.00 x 16.70mm
Rate: 4.05 Wh
Type: Li-MnO2
Gross Weight: 44 g /1.55 oz
Net Weight: 19 g /0.67 oz
EAN: 4894128184263
Note: Primary Battery, Non-rechargeable
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Heidelberg | Diana X115, Box & Gluing Machine |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Heidelberg | FX.9000041/00, CR17335SE-HB |
Mer information
| Produkttyp | Övrigt |
|---|---|
| Vikt | 0.044000 |
| Erstatter varenummer | FX.9000041/00, CR17335SE-HB |
| Passer til | Heidelberg Diana X115, Box & Gluing Machine |
| EAN | 4894128184263 |
| Spänning | 3 V |
| Kapacitet | 1350 mAh |
| Dimension | 34.60 x 18.00 x 16.70mm |
| Typ | Li-MnO2 |
Stocks
Batteri for Heidelberg Diana X115, Box & Gluing Machine FX.9000041/00 3 V 1350 mAh