Batteri for HUTT DDC55, G104, W55, W66, W95 PL443048-4S 14.8 V 600 mAh
Beskrivning
Capacity: 600 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Blue
Dimensions: 51.00 x 30.00 x 16.00mm
Rate: 8.88 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 77 g /2.72 oz
Net Weight: 52 g /1.83 oz
EAN: 4894128215479
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| HUTT | DDC55, G104, W55, W66, W95 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| HUTT | PL443048-4S |
Mer information
| Vikt | 0.077000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128215479 |
| Erstatter varenummer | PL443048-4S |
| Passer til | HUTT DDC55, G104, W55, W66, W95 |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 600 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 51.00 x 30.00 x 16.00mm |
Stocks
Batteri for HUTT DDC55, G104, W55, W66, W95 PL443048-4S 14.8 V 600 mAh