Batteri for Itowa Boggy, Combi Caja Spohn BT7216 7.2 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Black
Dimensions: 100.50 x 56.60 x 26.30 mm
Rate: 14.4 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 279 g /9.84 oz
Net Weight: 209 g /7.37 oz
EAN: 4894128125969
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Itowa | Boggy, Combi Caja Spohn |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Itowa | BT7216, 26.105, BT7216MH |
Mer information
| Vikt | 0.279000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128125969 |
| Erstatter varenummer | BT7216, 26.105, BT7216MH |
| Passer til | Itowa Boggy, Combi Caja Spohn |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Dimension | 100.50 x 56.60 x 26.30 mm |
Stocks
Batteri for Itowa Boggy, Combi Caja Spohn BT7216 7.2 V 2000 mAh