Batteri for Karcher CVH 2 9.774-316.0 7.4 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 68.80 x 37.50 x 23.70mm
Rate: 14.8 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 132 g /4.66 oz
Net Weight: 107 g /3.77 oz
EAN: 4894128221753
While Stocks Last
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Karcher | CVH 2 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Karcher | 9.774-316.0 |
Mer information
| Vikt | 0.132000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221753 |
| Erstatter varenummer | 9.774-316.0 |
| Passer til | Karcher CVH 2 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | Karcher |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 68.80 x 37.50 x 23.70mm |
Stocks
Batteri for Karcher CVH 2 9.774-316.0 7.4 V 2000 mAh