Batteri for Lefant U180; Airzeen G20 Pro 91471 12.8 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 12.8 V
Color: Blue
Dimensions: 133.70 x 38.60 x 37.10mm
Rate: 51.2 Wh
Type: LiFePO4
Gross Weight: 538 g /18.98 oz
Net Weight: 358 g /12.63 oz
EAN: 4894128215943
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Lefant | U180 |
| Airzeen | G20 Pro |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Lefant | 91471 |
Mer information
| Vikt | 0.538000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128215943 |
| Erstatter varenummer | 91471 |
| Passer til | Lefant U180; Airzeen G20 Pro |
| Spänning | 12.8 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | LiFePo4 |
| Dimension | 133.70 x 38.60 x 37.10mm |
Stocks
Batteri for Lefant U180; Airzeen G20 Pro 91471 12.8 V 4000 mAh