Batteri for Maircle S3, S3 Mate Cordless Pet Vacuum Cleaner 25.2 V 2200 mAh
Beskrivning
Capacity: 2200 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: Black
Dimensions: 152.30 x 83.00 x 40.40mm
Rate: 55.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 678 g /23.92 oz
Net Weight: 498 g /17.57 oz
EAN: 4894128218036
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Maircle | S3, S3 Mate Cordless Pet Vacuum Cleaner |
Mer information
| Vikt | 0.678000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128218036 |
| Passer til | Maircle S3, S3 Mate Cordless Pet Vacuum Cleaner |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 2200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 152.30 x 83.00 x 40.40mm |
Stocks
Batteri for Maircle S3, S3 Mate Cordless Pet Vacuum Cleaner 25.2 V 2200 mAh