Batteri for Midea F30, F30 Station BP29625C 29.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 29.6 V
Color: Grey
Dimensions: 180.70 x 79.10 x 36.20mm
Rate: 74 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 731 g /15.87 oz
Net Weight: 551 g/oz
EAN: 4894128222477
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Midea | F30, F30 Station |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Midea | BP29625C |
Mer information
| Vikt | 0.731000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222477 |
| Erstatter varenummer | BP29625C |
| Passer til | Midea F30, F30 Station |
| Spänning | 29.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 180.70 x 79.10 x 36.20mm |
Stocks
Batteri for Midea F30, F30 Station BP29625C 29.6 V 2500 mAh