Batteri for Midea Q7 HB006B 29.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 29.6 V
Color: Grey
Dimensions: 95.00 x 86.20 x 49.60mm
Rate: 74 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 560 g /19.75 oz
Net Weight: 490 g /17.28 oz
EAN: 4894128216032
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Midea | Q7 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Midea | HB006B |
Mer information
| Vikt | 0.560000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216032 |
| Erstatter varenummer | HB006B |
| Passer til | Midea Q7 |
| Spänning | 29.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 95.00 x 86.20 x 49.60mm |
Stocks
Batteri for Midea Q7 HB006B 29.6 V 2500 mAh