Batteri for Midea Q9 Station Q9-2510-7S1P-A 25.9 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.9 V
Color: Grey
Dimensions: 189.00 x 83.70 x 38.00mm
Rate: 64.75 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 721 g /25.43 oz
Net Weight: 541 g /19.08 oz
EAN: 4894128216025
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Midea | Q9 Station |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Midea | Q9-2510-7S1P-A |
Mer information
| Vikt | 0.721000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216025 |
| Erstatter varenummer | Q9-2510-7S1P-A |
| Passer til | Midea Q9 Station |
| Spänning | 25.9 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 189.00 x 83.70 x 38.00mm |
Stocks
Batteri for Midea Q9 Station Q9-2510-7S1P-A 25.9 V 2500 mAh