Batteri for NARWAL DH2104CYJ, S1 Max BP-6S1P-3600A 21.6 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Blue
Dimensions: 146.60 x 43.80 x 46.40mm
Rate: 86.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 626 g /19.40 oz
Net Weight: 446 g/oz
EAN: 4894128227922
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| NARWAL | DH2104CYJ, S1 Max |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| NARWAL | BP-6S1P-3600A, BP-6S1P-3600D |
Mer information
| Vikt | 0.626000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227922 |
| Erstatter varenummer | BP-6S1P-3600A, BP-6S1P-3600D |
| Passer til | NARWAL DH2104CYJ, S1 Max |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 146.60 x 43.80 x 46.40mm |
Stocks
Batteri for NARWAL DH2104CYJ, S1 Max BP-6S1P-3600A 21.6 V 4000 mAh