Batteri for OKP Life K2P, K3P, K-7N2418, K7 Robot, P7; Tikom G C465-J1-4S1P 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 69.40 x 37.00 x 37.00mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 470 g /16.58 oz
Net Weight: 200 g /7.05 oz
EAN: 4894128222262
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| OKP Life | K2P, K3P, K-7N2418, K7 Robot, P7 |
| Tikom | G8000, L9000 |
| Cecotec | Conga 7490 Eternal Genesis, Conga 7490 Eternal X-Treme, Conga 7490 Immortal Genesis, Conga 7490 Immortal Home Genesis, Conga 7490 Immortal Home X-Treme, Conga 7490 Immortal X-Treme, Conga 7490 Original, Conga 7490 Ultimate Genesis, Conga 7490 Ultimate Home Genesis, Conga 7490 Ultimate Home X-Treme, Conga 7490 Ultimate Vac, Conga 7490 Ultimate X-Treme, Conga Eternal Laser, Conga Quick and Clean, Flash Connected |
| Honiture | G20, G20 Pro |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| OKP Life | C465-J1-4S1P |
| Cecotec | 88520 |
| Honiture | 88520 |
Mer information
| Vikt | 0.470000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222262 |
| Erstatter varenummer | C465-J1-4S1P, 88520 |
| Passer til | OKP Life K2P, K3P, K-7N2418, K7 Robot, P7; Tikom G8000, L9000; Cecotec Conga 7490 Eternal Genesis, Conga 7490 Eternal X-Treme, Conga 7490 Immortal Genesis, Conga 7490 Immortal Home Genesis, Conga 7490 Immortal Home X-Treme, Conga 7490 Immortal X-Treme, Conga 7490 Original, Conga 7490 Ultimate Genesis, Conga 7490 Ultimate Home Genesis, Conga 7490 Ultimate Home X-Treme, Conga 7490 Ultimate Vac, Conga 7490 Ultimate X-Treme, Conga Eternal Laser, Conga Quick and Clean, Flash Connected; Honiture G20, G20 Pro |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.40 x 37.00 x 37.00mm |
Stocks
Batteri for OKP Life K2P, K3P, K-7N2418, K7 Robot, P7; Tikom G C465-J1-4S1P 14.4 V 2600 mAh