Batteri for PapaGo M504; UPCAN R1; Media R1, R3-L101C INR18650-B4-2600 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 69.50 x 37.50 x 37.50mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 262 g /9.24 oz
Net Weight: 192 g /6.77 oz
EAN: 4894128214243
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| PapaGo | M504 |
| UPCAN | R1 |
| Media | R1, R3-L101C |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| PapaGo | INR18650-B4-2600 |
| Media | INR18650-4S1P |
Mer information
| Vikt | 0.262000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214243 |
| Erstatter varenummer | INR18650-B4-2600, INR18650-4S1P |
| Passer til | PapaGo M504; UPCAN R1; Media R1, R3-L101C |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.50 x 37.50 x 37.50mm |
Stocks
Batteri for PapaGo M504; UPCAN R1; Media R1, R3-L101C INR18650-B4-2600 14.4 V 2600 mAh