Batteri for Petzl E36NAO, Nao, Nao+, Stirnlampen, Neo ICR18650-35 3.7 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Blue
Dimensions: 68.00 x 18.50 x 18.50mm
Rate: 9.62 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 72 g /2.54 oz
Net Weight: 47 g /1.66 oz
EAN: 4894128212294
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Petzl | E36NAO, Nao, Nao+, Stirnlampen, Neo |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Petzl | ICR18650-35 |
Mer information
| Vikt | 0.072000 |
|---|---|
| Produkttyp | Ficklampa |
| Tullkod | 8507600090 |
| Certifieringar | CE |
| EAN | 4894128212294 |
| Erstatter varenummer | ICR18650-35 |
| Passer til | Petzl E36NAO, Nao, Nao+, Stirnlampen, Neo |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Kompatibel/Original | Kompatibel |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 68.00 x 18.50 x 18.50mm |
Stocks
| Default | Altitec.no AS Gamle Fredrikstad, 1630 NO +47 69352404 | 1 units available |
|---|
Batteri for Petzl E36NAO, Nao, Nao+, Stirnlampen, Neo ICR18650-35 3.7 V 2600 mAh