Batteri for Philips FC6150, FC6150/1, FC6152/01 432200621351 3.6 V 1500 mAh
Beskrivning
Capacity: 1500 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: Green
Dimensions: 50.00 x 45.00 x 14.90mm
Rate: 5.4 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 109 g /3.84 oz
Net Weight: 84 g /2.96 oz
EAN: 4894128214830
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Philips | FC6150, FC6150/1, FC6152/01 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Philips | 432200621351 |
Mer information
| Vikt | 0.109000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214830 |
| Erstatter varenummer | 432200621351 |
| Passer til | Philips FC6150, FC6150/1, FC6152/01 |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 1500 mAh |
| Producent | Philips |
| Dimension | 50.00 x 45.00 x 14.90mm |
Stocks
Batteri for Philips FC6150, FC6150/1, FC6152/01 432200621351 3.6 V 1500 mAh