Batteri for ProfiCare PC-AKS3034 EV-678-S148-22 14.8 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Black
Dimensions: 66.60 x 73.90 x 28.60mm
Rate: 38.48 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 236 g /8.32 oz
Net Weight: 211 g /7.44 oz
EAN: 4894128220428
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ProfiCare | PC-AKS3034 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ProfiCare | EV-678-S148-22 |
Mer information
| Vikt | 0.236000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128220428 |
| Erstatter varenummer | EV-678-S148-22 |
| Passer til | ProfiCare PC-AKS3034 |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 66.60 x 73.90 x 28.60mm |
Stocks
Batteri for ProfiCare PC-AKS3034 EV-678-S148-22 14.8 V 2600 mAh