Batteri for Redmond RV-UR365 INR18650-5 18 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 18 V
Color: Black
Dimensions: 131.90 x 76.20 x 49.10mm
Rate: 36 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 521 g /18.38 oz
Net Weight: 341 g /12.03 oz
EAN: 4894128219590
While Stocks Last
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Redmond | RV-UR365 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Redmond | INR18650-5 |
Mer information
| Vikt | 0.521000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128219590 |
| Erstatter varenummer | INR18650-5 |
| Passer til | Redmond RV-UR365 |
| Spänning | 18 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 131.90 x 76.20 x 49.10mm |
Stocks
Batteri for Redmond RV-UR365 INR18650-5 18 V 2000 mAh