Batteri for Renault Clio 2021; Toyota Camry VIII XV70, RAV4 20 282A41872R 3.2 V 1500 mAh
Beskrivning
Capacity: 1500 mAh
Voltage: 3.2 V
Color: Blue
Dimensions: 70.00 x 19.80 x 18.60mm
Rate: 4.8 Wh
Type: LiFePO4
Gross Weight: 68 g /2.40 oz
Net Weight: 43 g /1.52 oz
EAN: 4894128189947
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Renault | Clio 2021 |
| Toyota | Camry VIII XV70, RAV4 2021 XA50 A25AFXS 8674042240 |
| Ford | FOCUS MK4 LX7T-AM |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Renault | 282A41872R, 370001_SYA1, 370001-SGA0, A2C0145400000, A2C0215090000 |
| Toyota | 282A41872R, 370001_SYA1, 370001-SGA0, A2C0145400000, A2C0215090000 |
| Ford | 282A41872R, 370001_SYA1, 370001-SGA0, A2C0145400000, A2C0215090000 |
Mer information
| Vikt | 0.068000 |
|---|---|
| Produkttyp | Nödbelysningsbatteri |
| EAN | 4894128189947 |
| Erstatter varenummer | 282A41872R, 370001_SYA1, 370001-SGA0, A2C0145400000, A2C0215090000 |
| Passer til | Renault Clio 2021; Toyota Camry VIII XV70, RAV4 2021 XA50 A25AFXS 8674042240; Ford FOCUS MK4 LX7T-AM |
| Spänning | 3.2 V |
| Kapacitet | 1500 mAh |
| Typ | LiFePo4 |
| Dimension | 70.00 x 19.80 x 18.60mm |
Stocks
Batteri for Renault Clio 2021; Toyota Camry VIII XV70, RAV4 20 282A41872R 3.2 V 1500 mAh