Batteri for Roborock A20 Air, A20 Flexi Lite BRR-07-6S1P-2500F 21.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Blue
Dimensions: 124.80 x 71.70 x 27.00mm
Rate: 54 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 504 g /17.78 oz
Net Weight: 354 g /12.49 oz
EAN: 4894128218012
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Roborock | A20 Air, A20 Flexi Lite |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Roborock | BRR-07-6S1P-2500F, BRR-07-6S1P-2500L, BRR-07-6S1P-2500S |
Mer information
| Vikt | 0.504000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128218012 |
| Erstatter varenummer | BRR-07-6S1P-2500F, BRR-07-6S1P-2500L, BRR-07-6S1P-2500S |
| Passer til | Roborock A20 Air, A20 Flexi Lite |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 124.80 x 71.70 x 27.00mm |
Stocks
Batteri for Roborock A20 Air, A20 Flexi Lite BRR-07-6S1P-2500F 21.6 V 2500 mAh