Batteri for Roborock A8600RR, P10 Pro, Q5 Pro, Q5 Pro +, Q50UL BRR-2P4S-5200FL 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 133.50 x 44.40 x 42.60mm
Rate: 74.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 557 g /19.65 oz
Net Weight: 377 g /13.30 oz
EAN: 4894128214601
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Roborock | A8600RR, P10 Pro, Q5 Pro, Q5 Pro +, Q50ULE, Q5 Pro+, Q5 2, Q5+, P10S, P10S Pro, P10S Pure, P10S Ultra |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Roborock | BRR-2P4S-5200FL, BRR-2P4S-5200SL |
Mer information
| Vikt | 0.557000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214601 |
| Erstatter varenummer | BRR-2P4S-5200FL, BRR-2P4S-5200SL |
| Passer til | Roborock A8600RR, P10 Pro, Q5 Pro, Q5 Pro +, Q50ULE, Q5 Pro+, Q5 2, Q5+, P10S, P10S Pro, P10S Pure, P10S Ultra |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 133.50 x 44.40 x 42.60mm |
Stocks
Batteri for Roborock A8600RR, P10 Pro, Q5 Pro, Q5 Pro +, Q50UL BRR-2P4S-5200FL 14.4 V 5200 mAh