Batteri for Samsung DJ96-00227A, Jet 70, Jet 70 Easym VS15T703 DJ96-00221A 21.6 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: White
Dimensions: 129.80 x 77.70 x 41.20mm
Rate: 43.2 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 570 g /20.11 oz
Net Weight: 390 g /13.76 oz
EAN: 4894128214748
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Samsung | DJ96-00227A, Jet 70, Jet 70 Easym VS15T7033R4/SH, Jet 70 Light, Jet 75, Jet75, Jet 75 multi VS20T7534T1/SH, Jet 75 premium, Jet 75 premium VS20T7538T5/SH, Jet 90, Jet90, Jet 90 Elite, Jet VS70, VS15R8542S1, VS15R8542S1/ET, VS15T70D1R1/EG, VS15T7031R1/EN, VS15T7032R1/SA, VS15T7036R5, VS20R90G6R3/EG, VS20R9042S2/EU, VS20R9046T3/AA, VS20R9049S3/EU, VS20T7532T1/EU, VS20T7534T1/SH, VS20T7536T5/EN, VS20T7538T5/SH, VS20T7562R5/EG, VS9000 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Samsung | DJ96-00221A, DJ96-00227A, VCA-SBT90, VCA-SBT90E, VCA-SBT90EB, VCA-SBT90E/VT, VS15R8542S1, VS15R8542S1/ET |
Mer information
| Vikt | 0.570000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214748 |
| Erstatter varenummer | DJ96-00221A, DJ96-00227A, VCA-SBT90, VCA-SBT90E, VCA-SBT90EB, VCA-SBT90E/VT, VS15R8542S1, VS15R8542S1/ET |
| Passer til | Samsung DJ96-00227A, Jet 70, Jet 70 Easym VS15T7033R4/SH, Jet 70 Light, Jet 75, Jet75, Jet 75 multi VS20T7534T1/SH, Jet 75 premium, Jet 75 premium VS20T7538T5/SH, Jet 90, Jet90, Jet 90 Elite, Jet VS70, VS15R8542S1, VS15R8542S1/ET, VS15T70D1R1/EG, VS15T7031R1/EN, VS15T7032R1/SA, VS15T7036R5, VS20R90G6R3/EG, VS20R9042S2/EU, VS20R9046T3/AA, VS20R9049S3/EU, VS20T7532T1/EU, VS20T7534T1/SH, VS20T7536T5/EN, VS20T7538T5/SH, VS20T7562R5/EG, VS9000 |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | Samsung |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 129.80 x 77.70 x 41.20mm |
Stocks
Batteri for Samsung DJ96-00227A, Jet 70, Jet 70 Easym VS15T703 DJ96-00221A 21.6 V 2000 mAh