Batteri for Shark Cordless Stratos, IZ840H, IZ862H, IZ862H T6, XBATR725SL 25.2 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: Black
Dimensions: 167.80 x 78.00 x 52.20mm
Rate: 50.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 662 g /23.35 oz
Net Weight: 482 g /17.00 oz
EAN: 4894128215820
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Shark | Cordless Stratos, IZ840H, IZ862H, IZ862H T6, IZ862HC, Stratos Stick, UZ865H, UZ865HCCO, Vacuum Cleaner Aspirateur |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Shark | XBATR725SL |
Mer information
| Vikt | 0.662000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128215820 |
| Erstatter varenummer | XBATR725SL |
| Passer til | Shark Cordless Stratos, IZ840H, IZ862H, IZ862H T6, IZ862HC, Stratos Stick, UZ865H, UZ865HCCO, Vacuum Cleaner Aspirateur |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 167.80 x 78.00 x 52.20mm |
Stocks
Batteri for Shark Cordless Stratos, IZ840H, IZ862H, IZ862H T6, XBATR725SL 25.2 V 2000 mAh