Batteri for Shark VM252 VM252C QM250 XBAT CMT4 10.8 V 1900 mAh
Beskrivning
Capacity: 1900 mAh
Voltage: 10.8 V
Color: Green
Dimensions: 78.20 x 68.00 x 30.60mm
Rate: 20.52 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 257 g /9.07 oz
Net Weight: 187 g /6.60 oz
EAN: 4894128219583
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Shark | VM252 VM252C QM250 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Shark | XBAT CMT4 |
Mer information
| Vikt | 0.257000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128219583 |
| Erstatter varenummer | XBAT CMT4 |
| Passer til | Shark VM252 VM252C QM250 |
| Spänning | 10.8 V |
| Kapacitet | 1900 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 78.20 x 68.00 x 30.60mm |
Stocks
Batteri for Shark VM252 VM252C QM250 XBAT CMT4 10.8 V 1900 mAh