Batteri for Solac AE2536, AE2536 2JG S00001979 36 V 2200 mAh
Beskrivning
Capacity: 2200 mAh
Voltage: 36 V
Color: Black
Dimensions: 81.00 x 62.00 x 79.30mm
Rate: 79.2 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 690 g /24.34 oz
Net Weight: 500 g /17.64 oz
EAN: 4894128223078
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Solac | AE2536, AE2536 2JG |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Solac | S00001979 |
Mer information
| Vikt | 0.690000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128223078 |
| Erstatter varenummer | S00001979 |
| Passer til | Solac AE2536, AE2536 2JG |
| Spänning | 36 V |
| Kapacitet | 2200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 81.00 x 62.00 x 79.30mm |
Stocks
Batteri for Solac AE2536, AE2536 2JG S00001979 36 V 2200 mAh