Batteri for Therabody Smart Goggles TB-TH-C 3.7 V 1800 mAh
Beskrivning
Capacity: 1800 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 51.70 x 40.00 x 8.00mm
Rate: 6.66 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 58 g /2.05 oz
Net Weight: 33 g /1.16 oz
EAN: 4894128195467
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Therabody | Smart Goggles |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Therabody | TB-TH-C |
Mer information
| Vikt | 0.058000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128195467 |
| Erstatter varenummer | TB-TH-C |
| Passer til | Therabody Smart Goggles |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 1800 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 51.70 x 40.00 x 8.00mm |
Stocks
Batteri for Therabody Smart Goggles TB-TH-C 3.7 V 1800 mAh