Batteri for Trifo Emma Pet, Lucy SUN-INTE-212 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 139.30 x 42.40 x 44.00mm
Rate: 74.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 609 g /21.48 oz
Net Weight: 429 g /15.13 oz
EAN: 4894128217770
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Trifo | Emma Pet, Lucy |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Trifo | SUN-INTE-212, SUN-INTE-278 |
Mer information
| Vikt | 0.609000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217770 |
| Erstatter varenummer | SUN-INTE-212, SUN-INTE-278 |
| Passer til | Trifo Emma Pet, Lucy |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 139.30 x 42.40 x 44.00mm |
Stocks
Batteri for Trifo Emma Pet, Lucy SUN-INTE-212 14.4 V 5200 mAh