Batteri for Trifo MAX-P, MAX-S P2051-4S1P-ZM 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 134.00 x 38.30 x 37.00mm
Rate: 74.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 560 g /19.75 oz
Net Weight: 380 g /13.40 oz
EAN: 4894128221968
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Trifo | MAX-P, MAX-S |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Trifo | P2051-4S1P-ZM |
Mer information
| Vikt | 0.560000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221968 |
| Erstatter varenummer | P2051-4S1P-ZM |
| Passer til | Trifo MAX-P, MAX-S |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 134.00 x 38.30 x 37.00mm |
Stocks
Batteri for Trifo MAX-P, MAX-S P2051-4S1P-ZM 14.4 V 5200 mAh